İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Sektöre bizimle yön veren, başarılı, etik değerlere bağlı, bağımsız düşünme becerileri gelişmiş, takım oyuncusu niteliklerine sahip, sektörün getirdiği yenilikleri takip ederek kendisi de bu değişimin öncüsü olabilecek, gelişme ve öğrenme çabası içerisindeki adayları kazandırma amacıyla hareket ediyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

MDK Endüstriyel Yapı Sistemleri tüm faaliyetlerinde doğruluk, şeffaflık ve yüksek iş ahlakı değerlerini her şeyin üzerinde görür; birlikte iş yaptığı tüm taraflarımızdan aynı değerlere uygun olarak hareket etmelerini bekleriz.

Kriterlerimiz Ve İşe Alım Süreci

MDK Endüstriyel Yapı Sistemleri olarak çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından seçeriz.

Kariyer Olanakları

Başvuru süreci özgeçmişinizin bize ulaşması ile başlamaktadır. Başvurular İnsan Kaynaklarımız tarafından değerlendirilmekte ve açık pozisyonlar dâhilinde uygun bulunan adaylar ile iletişime geçilerek iş görüşmesi organize edilmektedir. Tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilmektedir.