Cam Bölme Duvar

Cam bölme duvar, günümüzde pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen ve sıklıkla tercih edilmekte olan modüler yapı sistemlerinden birini ifade etmektedir. Cam bölme duvarlar, ofislerde, şirketlerde, evlerde hatta dış mekanların ayrılmasında kullanılabilen sistemlerdendir. Cam bölme duvarlar, ofislerde kullanıldıklarında ofislere şık, modern, rahat alanlar oluşturabilirler.

Cam bölme duvarların kullanıldığı ofislerde çalışanlar şeffaf ve rahat alanlarda çalışma fırsatlarına sahip olduklarından cam yoğunluklu ofislerde çalışanların verimliliklerinin arttığı da yapılan araştırmalar sonucu gözlemlenmiştir. Cam bölme duvarlar, kullanıldıkları alana şeffaflık ve daha fazla ışıktan yararlanma imkanı sağlayacağından enerjiden ve yapay ışıklandırmaların kullanılmasından da tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

Cam bölme duvarlar, modüler yapı sistemleri olduklarından klasik inşaat yöntemlerinde gereken uzun süreli uğraşlar, büyük inşaat işlemleri ve büyük çaplı maliyetler yerine daha kısa süre zarfları ve daha düşük maliyetler ile istenilen görünümlerin oluşturulmasını ve istenilen fonksiyonelliğin kazandırılmasını sağlamaktadır. Cam bölme duvarlar alanları ayırırken akustik açıdan da gerekli yalıtımı sağlayarak daha rahat çalışma alanlarını oluşturur. Cam bölme duvarlar hareketli sistemler olarak tasarlanıp üretilebilir veya cam bölme duvarlara kullanılacak alanın özelliklerine uygun bir şekilde kapılar eklenebilir. Cam bölme duvarların sağladıkları faydalardan bir diğeri ise oldukça şık bir ofis görünümünü, kaliteli ve modern bir ev ortamı ambiyansını sağlamalarıdır. Cam bölme duvarların detayları, cam bölme duvar seçenekleri ve diğer modüler yapı sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için Walldo ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Modern ve seçkin yapılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Walldo firmamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsinizBir cevap yazın