Modüler Duvar

Modüler duvar, en sık kullanılmakta olan yapı sistemlerinden biridir. Modüler duvarlar sayesinde bölünmek istenen alanlar rahatlıkla bölünebilmekte ve alanlarda konforlu, şık, modern, ekstra görünümler sağlanabilmektedir. Modüler yapılar, belli bir modül esas alınarak gerçekleştirilmekte olan tasarımlar olduklarından her türlü alanda kullanılabilirler ve her türlü alanın ayrılmasında değerlendirilebilirler.

Modüler yapı sistemleri kullanılacak alanın özelliklerine uygun bir şekilde üretim tesislerinde üretilir ve ana işlemin yapılacağı alanda herhangi bir faaliyet olmadan üretimleri gerçekleştirildikten sonra alanda montajları gerçekleştirilebilir. Modüler yapı sistemleri kendilerine has üretim şekilleri bulunan sistemlerdir.

Bir modüler yapı, içerisinde her türden sistemi barındırabilir. Modüler duvarlar, klasik duvar sistemleri yerine daha hızlı ve daha pratik bir şekilde oluşturulabilirler. Duvarlar, klasik sistemlerine göre daha düşük maliyetlerle oluşturulabilirler. Modüler duvarlar sistemleri ile az yatırım ile uzun vadeli ve konforlu çözümler alanlarda yer alabilir.

Modüler duvar sistemleri alanların rahatça bölünebilmesini sağladığından modüler duvarlar sistemleri ile her türden alan bölünebilir ve ekstra alan oluşturulabilir. Modüler duvar sistemleri, müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarlanarak üretimleri sağlanır.

Modüler duvarlar sistemlerine kullanılacak alanın özelliklerine uygun bir şekilde kapılar veya farklı fonksiyonel birimler eklenebilir. Cam bölme duvar sistemleri, ahşap bölme duvar sistemleri, alüminyum bölme duvar sistemleri gibi pek çok farklı duvar bölme sistemi mevcuttur. Size en uygun bölme sistemini bulmak ve modüler duvar bölme sistemlerinin farklı seçeneklerine ulaşmak için Walldo ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Modern ve seçkin yapılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Walldo firmamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsinizBir cevap yazın