Düşey Profilsiz Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri, uygulanması kolay olan ve uygulama alanında estetik bir görünüm sağlayan bir üründür. Söz konusu sistemler, adından da anlaşılacağı üzere düşey düzlemde profillerin yer almadığı sistemlerdir. 

Bahse konu sistemlerdeki camlar polikarbon veya özel jel bant ile birbirine bağlanmaktadır. Yatak olarak kullanılan profiller, zeminle tavan arasındaki bağlantıların tesis edilmesinde kullanılır. Duvar bağlantı profili ise sistemin duvara sabitlenmesinde kullanılır. Sistemin cam birleşim bölümlerinde profil kullanılmaz. Fakat müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda farklı opsiyonlar ortaya konulabilir.

Komple Cam Duvar

Komple cam duvar şeklinde hazırlanan düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri tercih edildiği ortamın çok daha ferah ve özgür görünmesini sağlar. Söz konusu sistemin kullanıcıya sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Sistem, kullanıldığı ortama estetik bir görünüm kazandırır.
  • Mekânın işlevselliğini artırır.
  • Monte işlemi kolay olduğundan kısa sürede kurulum gerçekleşir.

Seperatör Cam Bölme

Ofisler için son derece kullanışlı olan separatör cam bölme sistemleri oldukça ekonomik bir modeldir. Şeffaf görünümü ile çok özel bir görünüm elde edebileceğiniz sistemden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Işık geçirgenliği ile de ön plana çıkan seperatör cam bölmeler, dar alandan oluşan ofis ortamlarının daga geniş ve ferah bir görünüm almasını sağlar. Bunun yanında ofis ortamındaki basık ve karanlık görünümün de bu sistem sayesinde önüne geçilmesi mümkündür. 

Dekor Bölme Duvar

Düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri, yukarıda sayılan avantajları ile ergonik bir kullanım vadetmektedir. Sistem sayesinde ekstra bir maliyet oluşturmadan ofis ortamında bölünmüş alanlar elde edebilirsiniz. Bu da ortamın ferah ve konforlu olmasının yanında çalışanların iş verimliliğini de artırır.

Dekor bölme duvarların fiyatları alanın metrekare ölçümü yapılarak belirlenir. Bunun yanında sistemin kurulum aşamasında kullanılan malzemenin kalitesi ve müşteri talepleri, fiyatı doğrudan etkileyen hususlardır. Siz de firmamızın cazip fiyat avantajlarından istifade ile düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Cam Bölmeler

Cam bölmeler, adından da anlaşılacağı gibi cam malzemeden üretilmiştir. Birçok yönü ile cazip bir kullanım imkânı yaratan cam bölmelerin sağladığı en önemli avantaj ofis ortamında tecrit edilmiş alanlar yaratmasıdır. Bu sayede çalışanların her birinin kendine ait bir çalışma alanı olabilir. Doğal olarak bu çalışma sistemi ile çalışanların verimliliği de artacaktır.

Yüksek kalitede üretilen düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri ile ofis ortamının ambiyansını değiştirebilirsiniz. Söz konusu sistem, ofisinize gelen müşterilerin de dikkatini çekerek yaptığınız faaliyetlere karşı sempati oluşturacaktır. Müşteri memnuniyeti de bu sayede artacak ve verimli bir süreç yaşamaya başlayacaksınız. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak ürünlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda ölçü alım işlemi için uzman ekibimiz kısa sürede adresinize gelecektir.Bir cevap yazın