Sık Sorulan Sorular

Walldo cam bölümleri , temel mimari çizgileri ve kullanım çeşitliliği ile ayırt edilebilir özelliklere sahiptir.

Çift katmanlı cam bölmelerin ses geçirmezlik özelliği oldukça yüksektir ve şeffaflık özelliğini korur. İşyerinizde konfor ve fonksiyonellik sağlaması için titizlikle seçilmiş malzemelerden imal edilirler.

Walldo ürün portföyü dikey destek sütunları olmadan, şeffaf ve estetik bir biçimde gizlenen tasarımlara sahip cam bölümlendirme projelerinde birçok konuda sınırlama olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ahşap ve cam malzemeler kullanılarak oluşturulan bir alan her zaman sıcak ve misafirperver bir atmosfer oluşturur. Walldo’nun ürettiği ahşap bölmeler, ofislerde, perakende sayış alanlarında ve kat ofislerinde en modern işlevlerle birleştirilmektedir.

 Ürünlerimiz, ofis bölme veya gömme duvar bölmelerinizi teknik olarak kişiselleştirme yeteneğine sahiptir. Bununla birlikte, her mimari projeye göre çok çeşitli uygulamalar geliştiren Walldo tasarım ekibi, kaynakları ve malzemeleri optimize ederek ekonomik çözümler sunmaktadır. Cam bölmeler Walldo tarafından yaratılmış yeni nesil ürünlerdir. Kurulum sürelerini optimize ederek maliyetlerini kontrol etmeye odaklanırız. Sistemin mühendislik tasarımı, çevre profillerin hızlı konumlandırılmasını ve cam panellerin geçmeli profillerle ve uygun contalarla eklenmesini sağlar. 

Cam bölmeler, Walldo’nun ürettiği kapıların her türüyle uyumludur. Cam kapılar, sürgülü, düz cam kenarlı veya çerçeveli tipik ofis kapıları, ahşap veya dikey döner kapılar üretiyoruz.

Walldo bölme sistemi, hem tek bölmeli hem de çift ​​bölmeli, 8 mm ila 16 mm kalınlığındaki formlara sahip temperli veya katmanlı cam bölümleri kullanarak kendi çevre profili çözümlerine sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Ses geçirmezlik ve boyutsal açıdan maksimum esneklik sağlar.

Cam bölmelerin üretim aşamasında maksimum optimizasyon ile güncel standartlara göre daha kısa teslimat sürelerinine sahibiz. Sistemlerimiz hızlı kurulum için tasarlanmıştır. 

İç cam bölmeler, kapsama sistemleriyle hem sabit hem de cam bölme sistemlerinin toplam entegrasyonunu sağlamak üzere tasarlanır. Montaj bölümleri en ince ayrıntısına kadar özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bölme duvarlar değiştirilerek harika bir görünüm ve işlevsellik yaratabilir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?