Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, günümüzde kalabalıklaşan kurum ofislerinde oldukça önemli rol oynamaktadır. Ofis içerisinde bulunan geniş alanları birbirinden ayırmak için kullanılan ofis bölme sistemleri ahşap ve alüminyum cam olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu hizmetten faydalanarak ofisin yeni ve estetik bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilmektesiniz.

Alüminyum ofis bölme sistemleri daha sağlıklı ve daha hızlı üretime sahip olduğu için genellikle tercih edilmektedir. Ses izolasyonu, ısı kaybını önlemesi ve istek doğrultusunda cam film eklenip görüntünün gizlenmesi gibi pek çok ekstra fayda ofis bölme sisteminde bulunmaktadır. Çift camlı bölme sistemi sesin dışarıya çıkmasını önlemektedir. Ofis bölme sistemi, her renkte bulunan cam ve ahşap bölme duvarı ile ofisinize uyum sağlayacak renk tonunu seçme imkanını sizlere sunar.

Ofis Bölme Sistemi Nasıl Yapılmaktadır?

Alanı doğru kullanım halinde oldukça etkili olacaktır. Ofis sıfırdan tasarlanırken veya yeniden tadilata sokulurken bölme sistemi ekletebilmektesiniz. Bölme sistemi hizmeti için yasal izin alma zorunluluğu yoktur. Ofis bölme sistemi yapımına ilk önce alanın ölçüleri ve düzenin çizimiyle başlanmaktadır. Alanın boyası, bölme sisteminin rengi, yeni oluşacak odaların genişliği ve bölme sistemi çeşidi bunların hepsine bu aşamada karar verilmektedir.

Yeni bir plan yapıldıktan sonra ahşap ofis bölme sistemleri veya cam bölme sistemi seçeneklerinden hangisinin tercih edileceğine karar verilmektedir. Bu karar ile bölme sistemi üretimine geçilmektedir. Kısa süre içerisinde üretim tamamlanır ve montaj işlemine geçilir. Montaj işlemi de dahil olmak üzere ofis bölme sisteminin ofise eklenmesi maksimum 3 hafta sürmektedir. Geniş alanı verimli kullanmak, çalışanlara uygun ve huzurlu çalışma ortamı sağlamak, cam film seçeneği ile gizliliği şeffaf cam özelliği ile iş akışı kontrolü ve güvenliği sağlamak tüm bunlar sadece ofis bölme sistemleri ile mümkün olmaktadır. Hazır ofis sistemleri her işletmeye ve genişliğe uygun olacak şekilde internette bulunmaktadır.

Ofis Bölme Sistemi Fiyatları

Tek seferlik bir satın alma işlemi olduğundan bu hizmet sayesinde ofisiniz yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanım alanı olacaktır. Bu sistemler profesyonel kurumlar ve mimarlar tarafından sunulmaktadır. Ankara şehrinde birden fazla etken dikkate alınarak sunulmaktadır. Bu etkenler şu şekildedir;

  • Cam veya ahşap bölme sisteminin kalınlığı, büyüklüğü,
  • Cam film veya şeffaf sistem seçeneği,
  • Planlama ve montaj süresi,
  • Yapılacak bölme sisteminin büyüklüğü ve çapı,
  • Cam bölme sistemi tercih edilirse çift cam veya tek cam seçeneği,
  • Ekipte kaç kişinin çalıştığı,
  • Nakliyatı için Ankara şehrinin hangi semtinde bulunduğu,

Ofis bölme sistemi fiyatlandırması bu kriterler dikkate alınarak uygulanmaktadır. Her bütçeye uygun yani ucuz ofis bölme sistemleri de mevcuttur.  Ankara’da sizlere tüm bu hizmetler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için bir bölme sistemi firmasına ulaşabilirsiniz.

İletişimBir cevap yazın