Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, geniş alana sahip oda veya bölümleri birbirinden ayırmak için kurgulanan, kişiye özel ofis ortamı yaratmayı amaçlayan, malzeme olarak ahşap, cam ya da alüminyum kullanılan sistemlerdir.

Önceki zamanlarda, kişiye özel alan ya da farklı bir oda oluşturmak için çamur ya da toprak kaynaklı duvarlar oluşturulmaktaydı. Günümüzde yapı işlemeciliğinin gelişimi ile ofislerdeki konforun üst seviyelere çıkması için alüminyum ya da cam duvar bölmeleri kullanılmaktadır.

Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri

Alüminyum ofis bölme sîstemleri, diğer ofîs bölme sistemlerine göre birçok konuda daha çok avantaj sunmaktadır. Bunun yanı sıra hızlı kurulabilmesi ve daha uzun ömürlü olması sebepleri ile sıkça tercih edilmektedir.

Alüminyum ofis bölmê sistemlerindeki 7 – 8 cm genişliğindeki profillerin kullanımı ile çift camlı ofîs bölme sîstemleri oluşturulabilmektedir. Bunun yanı sıra 4 – 5 cm kalınlığındaki daha ince profillerin kullanımı ile tek camlı duvar bölme sistemi de kurulabilmektedir. Ofisinizdeki kullanım ihtiyacınıza göre bu seçimleri yapabilirsiniz.

Örnek olarak daha sessiz alanlar oluşturmayı hedefliyorsanız çift camlı bölme duvar sistemlerine yönelmeniz daha doğru olmaktadır. Daha küçük alanlı ofislerde bölme sistemi kullanmak istiyorsanız da tek camlı bölme duvar kullanabilirsiniz. Bu sistemler, ucuz ofîs bölme sistemleri arayanlar için tercih edilebilecek sistemler arasındadır.

Ahşap Ofis Bölme Sistemleri

Ahşap ofîs bölme sistemleri, kullanılan ahşap yapılar ile paylaşımlı ofisler ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Dekoratif ve kullanışlı bir şekilde ofis bölmelerini gerçekleştirmek istiyorsanız ahşap ofis bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Yeni bir ofis kurmayı hedeflediğinizde planlarınız arasına eklemeniz gereken ilk noktalardan biri ofîs bölme sîstemleri olmalıdır. Ortamınıza uygun bir ofis bölme sistemi ile iş veriminiz artmakta ve diğer birçok konuda avantaj sağlanmaktadır.

Ofis bölme sistemleri Ankara ilinde ahşap, cam, alüminyum gibi birçok farklı türde sizlere sunulmaktadır.

Ofis Seperatör Duvar Bölme Sîstemleri

Seperatör duvar bölme sistemleri ile, açık ofîs olarak kullanmayı düşündüğünüz alanlarda kurularak ısıtma; soğutma ve ışık sağlama gibi gereksinimler ile sizlere maliyetten tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Ofis bölme sistemleri fiyatları Ankara ilinde, alanın büyüklüğüne ve yapım sürecindeki ekstra isteklere göre değişiklik göstermektedir.

Ofis bölme sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen sistemlerden biri olan seperatör duvar bölme uygulaması ile konforlu, tasarruflu ve estetik görünümlü iş alanları oluşturabilirsiniz.

Hazır Ofis Bölme Sistemleri

Hazır ofîs bölme sistemleri, firma tarafından ofisinize hazır bir şekilde üretilip kurulan duvar bölme sistemleridir. Bu noktada, hazır bölme sistemlerinin sadece ofisler için kullanılmadığının da bilinmesi gerekmektedir. Hazır duvar bölme sistemleri, ofislerin yanı sıra konut ya da benzeri alanlarda da sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Modern ve estetik açıdan üst düzey şekilde üretilen bu sistemler, maliyet açısından da uygun olmaktadır. Bu sebeple diğer ofîs bölme sistemleri arasında en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.

İletişimBir cevap yazın