Modüler Yapı

Modüler Yapı Sistemleri

Modüler yapı sistemleri, inşaatı yapılacak alan dışında üretilen ve tasarlanan basit, konforlu, sağlam yapı sistemleridir. Montajı kolay parçalar hâlinde tasarlanırlar ve uzman ekiplerce monte işlemleri yapılır. İstenen yerlere sevkiyatları sağlandıktan sonra kolayca bütün duruma getirilirler. Sevkiyat işleminden sonra modüler yapı sisteminin parçaları bu sisteme uyan inşaat kurallarına uygun olarak temele yerleştirilir ve bunun üzerinden işlemleri yapılır.

Modüler yapılar neredeyse her şekle ve her boyuta uygun olarak tasarlanıp imal edilebilirler. Modüler inşaat sistemleriyle; yeni nesil, modern, çağdaş, şık yapılar ve kalıcı binalar inşa edilebilir.

Modüler yapılar için alan önemsizdir. Her alana ve her yere uyum sağlayabilir, ve sevkiyatları yapılabilir. Ulaşımı zor arazilerde büyük çaplı malzemeler kullanmak zor ve çok uğraş gerektiren işlemler olabilir. Bunun yerine modüler yapıları tercih ettiğinizde yükünüz hafifleyecektir. Modüler yapılar ulaşımı zor yerler için ideal çözümlerdir.

Modüler yapılar kişiselleştirilebilme özellikleri ile oldukça kullanışlı ve bireysel çözümler sunarlar. Piyasada yer alan yüzlerce malzeme seçeneği arasından zevkinize en çok uyum sağlayanı seçebilirsiniz.

Modüler yapıların avantajlarından biri de kısa süre zarfları içerisinde tamamlanabilmeleridir. Kısa süre zarfı içinde ürünlerin imal ve sevkiyatlarının yapılması zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Ayrıca modüler yapılar son derece sağlam ve kalıcı yapılar şeklinde üretilip monte edilirler.

Portatif Duvar Bölme

Portatif duvar bölme sistemleri iki veya daha fazla sayıda ortamı birbirinden ayırmak için kullanılırlar. Ofis ortamlarında, evlerde, okullarda ve daha birçok yaşam alanında kullanılabilirler. Portatif duvar bölme sistemleri sayesinde yaşam alanları farklı fonksiyonlar kazanabilir. Yaşam alanınızda mahremiyeti arttırmak istiyorsanız portatif duvar bölme sistemleri ideal çözümlerdir. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Temperli Cam Bölme

Temperli Cam Bölme Fiyat

Temperli cam bölme, ofislerden, banyolara pek çok kullanım alanı olan şık bir bölme sistemidir. Modern dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası olarak kullanılan bu sistemler, kişisel zevklerinize göre özelleştirebileceğiniz materyallerden üretilirler.

Camın şeffaf yapısı sayesinde alanlarınız olduğundan daha geniş ve ferah görünür. Ofislerde kullanıldığı takdirde çalışanlar arasındaki işbirliğini ve etkileşimi düzenler. Küçük alanlarda kullanıldıkları takdirde alanı normal bir duvar yapısına göre çok daha geniş gösterme özelliğine sahiptirler.

Temperli cam bölmelerin görüşü engelleyecek ve mahremiyet sağlayacak şeçenekleri de mevcuttur. Temperli cam bölme fiyatları, cam bölme duvar fiyatları ve temperli cam bölmeler ile ilgili detaylı örnek ve bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hareketli Duvar Bölme Sistemleri

Hareketli duvar bölme sistemleri, büyük veya küçük fark etmeksizin birçok alanda çağdaş ve pratik çözümler sunan sistemlerdir. Çalıştırılabilir, sökülebilir, sürgülü duvar sistemleri olarak da bilinirler. Mekanlardaki alanları düzenlemeye yarayan bu sistemler, tabandan tavana olacak şekilde imal edilip monte işlemleri uzman ekipler tarafından yapılır. Hareketli duvar bölme sistemlerinin amacı; kolay ve pratik bir şekilde büyük bir alanı küçük bir alana çevirmek veya küçük bir alanı büyük bir alana çevirmektir. Bu sistemler sayesinde çok fonksiyonlu duvarlara sahip olmak mümkün. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oda Bölme Panelleri

Oda bölme panelleri, kompakt ve kullanışlı oda bölme sistemlerindendir. Oda bölme panelleri sayesinde, küçük alanlar olduklarından farklı yaşam alanlarına dönüşebilir. Oldukça etkili ve kullanışlı çözümler sunarlar. İlgili örneklere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Modern ve seçkin yapılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Walldo firmamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsinizBir cevap yazın