İç Kapı Sistemleri

İç kapı sistemleri, ev dekorasyonunda önemli rol oynamaktadır. Evinizi dekore ederken seçtiğiniz kapılar, evin en önemli parçalarından biri olmaktadır. İç kapı stilleri ve renkleri oldukça fazla seçenekten oluşmaktadır. Evi baştan döşerken veya tadilata soktuğunuzda yeni kapılar almak için binlerce ürün arasından tercih yapabilirsiniz. Kapılar evin atmosferini belirler.

Kapılar, kullanıma uygun ve sınırlı sayıda tutulmalıdır. Fazla kapı hem fazla alan kaplar hem de kullanımı zorlaştırır. Kapıların açılış yönünün, odaların dağılış şekline ve büyüklüğüne göre belirlenmesi gerekir. Kapıların menteşesi gibi birçok parçası bu açılış ve kapanış yönüne göre takılmaktadır. Bu yüzden bu içerikleri belirlerken dikkatli olunması gerekmektedir. Sonradan edilecek müdahale duvarlara ve kapıya zarar verebilmektedir. Kapı firmaları oldukça fazladır. Bu firmalar arasından tercih yaparken herkesin satın aldığı bir yer olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

İç Kapı Sistem Çeşitleri

İç kapı sistemleri, çeşitleri oldukça fazladır. Her çeşidin farklı rengi vardır. Ev, ofis, işletme ve benzeri her yerde kapıları kullanışlı ve uzun ömürlü olandan tercih etmeniz gerekmektedir. Bu kapı çeşitleri şu şekildedir;

  • Ahşap kaplama iç mekân kapıları,
  • Lake iç mekân kapıları,
  • Membran iç mekân kapıları,
  • Amerikan iç mekân kapıları,
  • Lake iç mekân kapıları,
  • Laminat iç mekân kapıları,
  • Melamin iç mekân kapıları,
  • Lam iç mekân kapıları,
  • PVC iç mekân kapıları,

İç kapı çeşitleri bu şekildedir. Her çeşidin içerisinde farklı modeller ve renkler vardır. Lüks iç kapı modelleri her çeşidin içinde bulunmaktadır. Ayrıca çeşitlerin arasında her bütçeye uygun kapılarda olmaktadır. İç kapı arayışı içerisindeyseniz firmamızı tercih ederek satış danışmanlarımız aracılığıyla evinize ve bütçenize en uygun kapıyı bulabilirsiniz. Firmamız her bütçeye uygun ve uzun ömürlü kapılar üretmektedir.

İç Kapı Sistemleri Fiyatları

İç kapı sistemleri, bir kere seçildikten sonra genellikle ömür boyu kullanım sağladığından kaliteli kapı sistemleri taktırmak en doğrusu olacaktır. Ahşap kapı fiyatları diğer kapı modellerine göre maliyeti daha az olduğundan fiyatı da daha uygundur. Dış kapı seçerken ahşap olmamasına güvenlik açısından özen gösterilmelidir. İç mekân kapısı için ahşap hem şık görüntüsü hem de kolay temizlenebilme özelliğiyle öne çıkmaktadır. Ahşap yıpranınca sprey boya ile rahat bir şekilde boyama imkânı da sunmaktadır.

Modern iç kapı modelleri olarak lake ve pvc iç mekan kapı modelleri önerilmektedir. İç kapı sistemi fiyatları modelin mimarisi ve kullanış rahatlığına göre değişmektedir. Üretim maliyeti de satış fiyatına yansımaktadır. Kapı sistemleri sayesinde evdeki her kapı modeli aynı olmaktadır. Buda evin senkron görüntüsünü tamamlar. Her kapı rengi ve modeli farklı olan evler hem gözleri çok yormakta hem de estetik bir görüntü sağlamamaktadır. Bu yüzden iç kapıların hepsinin modelinin aynı olması en doğru seçim olacaktır. Firmamızın satış danışmanları sizlere daha detaylı bilgi sunmaktadır. Dilerseniz bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz.

İletişimBir cevap yazın