İç Kapı Sistemleri

İç kapı sistemleri, iç mekanlar için en uygun kapının seçilmesi ile oluşturulan yapı birimlerindendir. Evinizin, ofisinizin veya herhangi bir alanın iç tasarımının geliştirilmesi için yapılacak en iyi işlem ve eklenebilecek en iyi özellik kapıların yenilenmesi olabilir.

Kapılar, evinizdeki, ofisinizdeki farklı kullanım özellikleri olan odaların veya yapı birimlerinin ayrılmalarının en iyi yollarını oluştururlar. Çoğu zaman birbiri ile uyuşmayan iki odayı ayırmak için kapılar kullanılır. Kapılar sadece iki alanı birbirinden ayırmakta değil aynı zamanda bu alanlarda farklı tasarımlar oluşturmak için de kullanılırlar. Bir odada veya alanda farklı bir dekorasyon stili kullanılmış olup bir başka odada veya alanda farklı dekorasyon stili kullanılabilir. Bu noktada ise kapılar en uygun yapı birimleridir. Etkili ve düzenli alanlar oluşturulmak adına kapıların doğru yerlerde ve doğru tarzlarda kullanılmaları gerekmektedir.

Dekorasyon tarzınızda uygun ve özel bir şekilde oluşturulmuş kapılar sizlere önemli depolama alanları sağlarlar. Kapılarda renkli camlar, paneller, aynalar, ahşaplar ve daha pek çok farklı özellik kullanılabilir. Alüminyum kapılarda ise rengi, şekli, tasarımı istediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve uygun hâle getirebilirsiniz. Dekorasyon tarzınızı yansıtabilecek yüzlerce çeşit kapı için Walldo ile iletişime geçebilirsiniz. Alanınıza en uygun tasarımı oluşturmak için farklı kapı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Kapılar, kullanıldıkları alanları kişiselleştirmekle kalmayıp aynı zamanda genişletebilecek nitelikte ürünlerdir. Işığı yansıtma niteliği olan aynalı, cam vb. Materyallerden üretilmiş kapılar bu işlem için kullanılabilecek en iyi ürünlerdir. Sürgülü kapı çeşitleri ise fazla yer kaplamadıklarından önemli alan kazanımları sağlayacak ürün çeşitlerindendir. Sürgülü kapı sistemlerini kullandığınız yerlerde büyük alanlar yerine sadece bir ray üzerinde ilerleyen bir kapı elde etmiş olursunuz ve böylece kapıyı açmak veya kapamak için raylar üzerinde kapı kolunu hareket ettirmeniz yeterlidir. Sürgülü kapıların faydalarından bir diğeri ise kullanıldığı alanlarda olduğundan daha geniş algısını sağlamalarıdır.

Son yıllarda üretilen kapılarda dayanıklılık en önemli faktörlerden biridir. Walldo güvencesi ile üretilen kapılar en dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Kapı çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve örneklere göz atmak için Walldo ile iletişime geçebilirsiniz.

Lüks İç Kapı Modelleri

Lüks iç kapı modelleri, son yıllarda oldukça büyük ilerleme kaydetmiş olan iç kapıların farklı nitelikteki tasarımlarını ifade etmektedir. Alışılagelmiş ve sıradan olan iç kapı modelleri alanları birbirinden ayırmada kullanılırken lüks iç kapı modelleri ise bu alanları belirginleştirici ve öne çıkarıcı nitelikte ürünlerdir. Lüks iç kapılar tasarım olarak diğer kapılardan farklılık gösterir ve kolayca ayrılabilirler. Tasarımları, yapımları, kullanılan malzemelerin niteliği, kaliteleri onların fark edilmelerini sağlayacak özelliklerine örnektir. Lüks iç kapı modelleri, diğer kapı modellerine göre farklı ve biraz daha fazla maliyetli olsalar bile uzun vadede yatırım yapmak için son derece mantıklı ürünlerdir.

Lüks iç kapıları farklı kılan niteliklerden diğerleri ise özelleştirilebilmeleri ve bu bağlamda da kullanıldıkları alanı direkt özel bir konuma yükseltmeleridir. Yapılarındaki malzemeler de müşterilerin bekledikleri sağlamlık ve dayanıklılık hissini sağlatmaya yönelik seçilmiş ve buna bağlı olarak üretilmişlerdir.

Ahşap, yüzyıllardır kapıların en çok üretim malzemesi olma niteliğini taşıyan ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap kapı tasarımı neredeyse vazgeçilmezdir. Ahşaptan üretilmiş standart nitelikteki bir iç kapı bazı değişiklikler ile benzersiz bir görünüm kazanabilmektedir. Bu nedenle ahşap kapılar uzun yıllar boyunca kullanılmış ürünlerdir.

Çelik kapılar, bir diğer kapı modelleri arasında sayılabilecek bir diğer kapı türüdür. Bu kapılar son derece şık, lüks ve kişiye kullanım rahatlığı sunan nitelikte ürünlerdir. Evlerde belirlenmiş bir alanı vurgulamak ve öne çıkarmak için önemli seçeneklerdir.

Dövme demir kapılar, doğru alanlarda doğru şekilde kullanıldıkları takdirde önemli ve şık bir hava katma niteliğinde kapı modellerindendir. Tek başlarına bile odak noktası olabilir ve vurgulanabilirler.

Cam kapılar, neredeyse her alana ve her yüzeye uyum sağlayabilecek nitelikte olan ürünlerdir. Cam kapılar her türlü darbeye, vurmaya, kırılmaya dayanıklı şekilde üretimi yapılan ürünlerdir. Alanlarınızda modern bir görünüm için en etkili detaylardandır.

Lüks iç kapılar, evlerin özellikleri ve niteliklerine göre kullanım şartları esnetilebilecek ürünlerdir. Evlerde veya başka alanlarda kullanım alanlarını birbirlerinden ayırırken evinize lüks iç kapı modelleri ile şıklık katmanız da mümkün. Lüks iç kapı modellerine, farklı çeşitlerine ve materyallerine ulaşmak için Walldo ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Modern İç Kapı Modelleri

Modern iç kapı modelleri, bir odanın veya alanın ayrılmasında önemli rol oynayan renk, materyal, kalite vb. Hususlarda değişkenlik gösterebilen nitelikte iç kapı sistemlerini ifade etmektedir. Ahşap kapılar özel ve kullanışlı bir özelliğe sahiptir. İç kapıların avantajları arasında yer alan uzun ömürlü olma, kullanışlı ve uygun maliyetli olma nitelikleri en çok önem taşıyan niteliklerdir.

Modern iç kapı sistemlerinden olan panelli iç kapılar en yaygın iç kapı türlerindendir. Doğal malzemelerden veya özel olarak seçilmiş malzemelerden üretimleri yapılabilen panelli iç kapılar, uzun ömürlü, estetik, çevre dostu ve kullanışlı ürünlerdendir.

Modern iç kapılar uzun ömürlü, estetik görünümlü ve pratiktir. İyi ses yalıtımı özellikleri vardır ve uygun maliyetli ürünlerdir.

Modern iç kapı sistemleri, alışılagelmiş standart ahşap kapı modellerinden farklıdır. Yeni tasarım fikirleri ile daha belirgin, daha dekoratif ve daha özel yapılar kazanmaktadırlar. Modern iç kapı modelleri pek çok farklı seçenek bulunduran ürünlerdir.

İç mimarların yoğun tercihleri, fiziksel alanların ayrılmasıyla birlikte tasarımın en üst seviyeye çıkarıldığı kapı sistemlerinin kullanılması yönünde olmaktadır. Birçok iç  mimar sürgülü iç kapı sistemlerinden faydalanmaktadır. Bir iç kapı tasarımı yapılırken bu tasarım duvarlarla uyumlu olacak şekilde yapılabilir veya zıt tercihlerde de bulunulabilir. Bu durum tamamen bireylerin zevklerine bağlı olarak kişiselleştirilebilen kapı çeşitlerinin kullanılmasına bağlıdır.

Günümüzde sürgülü kapıların pek çok farklı renk, model ve çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede modern dekorasyon stilleri ile donatılmış ve minimalist evler için hoş çözümler ortaya çıkmaktadır. Aralarında seçim yapabileceğiniz yüzlerce çeşit farklı kapı modeli bu durumu zorlaştırsa da alanınıza en uygun kapıyı seçmek için Walldo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göz atabilirsiniz.

Kapı Firmaları

Kapı firmaları, günümüzde değişen ve gelişen dekorasyon stillerine kolaylıkla entegre edilebilecek nitelikte ürünlerin tasarım, üretim ve montaj gibi aşamalarını gerçekleştirmektedir. Kapılar her türden mekan için vazgeçilmez yapı birimleridir ve bu nedenle gün geçtikçe gelişime açık ürünlerdir. Kapıların farklı model, yapı, sistem, renk ve dokularına ulaşmak için Walldo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göz atabilirsiniz.

Ahşap Kapı Fiyatları

Ahşap kapı fiyatları, ahşap kapıların türlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ahşap kapı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için Walldo ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Modern ve seçkin yapılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Walldo firmamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsinizBir cevap yazın