Düşey Profilsiz Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri, genel olarak ince, alüminyum çerçeveli duvarlar olarak bilinirler. Çerçeveler yapısal olarak bina ile bütünleştirilir ve zeminin ya da çatının yükünü taşımaz. Alüminyum çerçeveli duvar sistemleri, geçmişten bugüne kadar popülerliğini korumuş en yaygın kullanılan sistemlerden biridir.

Düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri, müşterinin seçimine bağlı olarak duvar çeşidine uygun olarak kişiselleştirilebilir. Özel düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için uzmanlar ile alan değerlendirmesi yapılması önerilir. Modüler sistemler aracılığıyla yapılan bu işlemde alana dahil edilen büyük üniteler kullanılır. Modüler yapının dikey ve yatay hatları birbiri ile birleştirilir. Düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve düşey profilsiz tek camlı bölme duvar sistemlerinin farklı çeşitlerine ulaşmak için Walldo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Komple Cam Duvar

Komple cam duvar, camın yarı saydam özelliğinden faydalanılarak mekanlara modern görünümler kazandıran modüler yapı birimlerindendir. Komple cam duvarlar, temiz, kullanışlı, ferah, evlerin ve kullanıldıkları her alanın parlaklığını arttırma özelliğine sahip sistemlerdir. Bu sayede ışıktan daha fazla faydalanılır ve büyük ölçekli tasarruflar sağlanabilir.

Komple cam duvarlar, son zamanlarda modernleşen ofis tasarımlarına eşlik eden ve çok hızlı bir şekilde entegre olmuş sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cam, son derece güvenli ve kırılmalara karşı dayanıklıdır. Komple cam duvarlarda kullanılacak olan camlar, fabrikalarda üretilirken gerekli güvenlik tedbirleri alınması için testler yapılarak en sağlam yapılarına ulaştırıldıklarından emin olunduktan sonra piyasaya sürülürler.

Komple cam duvarlar, kullanılacak alanlarda akustik dengelerinin de sağlanmasına yardımcı olur. Komple cam duvarlar akustik yalıtım özellikleri sayesinde ses yalıtımı açısından da faydalı çözümlerdir. Komple cam duvar sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve komple cam duvar sistemlerinin farklı modellerine ulaşmak için Walldo ile iletişime geçebilir ve web sitesi üzerinde yer alan örneklere göz atabilirsiniz.

Seperatör Cam Bölme ve Düşey Profilsiz Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Seperatör cam bölme, evlerde, ofislerde sıklıkla kullanılan cam bölme sistemlerine örnektir. Seperatör cam bölmeler, klasik cam bölme sistemlerine dayanan fakat günümüz koşullarına entegre edilmiş sistemlerdir. Seperatör cam bölmeler, tamamen sınırlandırılmak istenilmeyen ve ayrı ayrı bölümlendirilmek istenilen yerler için en uygun çözümlerdir.

Sıradanlığından sıkıldığınız ofisinizde az maliyetler ile çok değişiklikler yapmanın en iyi yolu seperatör cam bölmeleri kullanmaktır. Seperatör cam bölmeler, ofisinizde istediğiniz farkı yaratabilir. Seperatör cam bölmelerin gün geçtikçe artan kullanımları artık ofislerde bir trend hâline gelmelerini sağladı. Cam bölmeler, ofislere profesyonel bir görünüm katmakla birlikte en çağdaş dekorasyon fikrlerine de uyum sağlar.

Ofisinizden içeri giren çalışanlarınızın ve müşterilerinizin karşılaştığı pırıldayan cam duvarlar, ortamınızı olduğundan çok daha şık ve sofistike gösterir. Ayrıca, yoğun olarak cam kullanılan iş yerleri bireylerde dürüstlük kavramının bir yansıması hâline geliyor. Bu durum, şirketlerin saklayacak herhangi bir şeyleri olmadığı imajını da destekler nitelikte.

Farklı renk, desen, buz, tasarım seçenekleriyle cam bölmeler mahremiyet ve gizlilik sağlamak için de kullanılabilir. Farklı seçenekleri sayesinde seperatör cam bölmeler ile ofisinizi özelleştirebilirsiniz.

Doğal ışıktan faydalanılma süresini de üst seviyelere taşıyan cam bölmeler, evlerin ve ofislerin tasarruf yapmalarını da sağlayacak özelliktedir. Bu sayede elektrik enerjisinin kullanıldığı aydınlatma sistemleri daha az süre kullanılacak ve enerji verimliliği arttırılacaktır. Evlerde veya ofislerde cam bölmeler kullanmak sıfırdan bir duvar inşa etmekten daha kolay ve daha az masraflı bir durumdur. Ofis veya ev düzeninizi değiştirmek istediğiniz takdirde seperatör cam bölmeler kolayca sökülerek başka bir yere montaj işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu esneklik özelliği, ofislerin veya evlerin bir başka yere taşınması gerektiğinde de kullanılabilir.

Tekrar üretilmiş iş yerleri ile tadilat ve taşınma masrafları da büyük ölçüde azaltılabilir. Bu yöntemle yapılan taşınma masraflarının %50 azaldığı saptanmıştır.

Cam Bölmeler

Cam bölmeler, evlerde, ofislerde pratik ve şık çözümler sunan modüler yapı birimlerindendir. Cam duvarlar dar alanlarda kullanıldıklarında alanı olduğundan daha geniş gösterebilir ve geniş alanlarda kullanıldıklarında alana farklı boyutlar kazandırabilirler.

Cam bölmeler, ofislerde kullanıldıklarında çalışanlara ve müşterilere dürüstlük algısını yayarak şirketin güvenilirliğini sembolize ederler. Temiz ve şık görünen cam bölmeler herkesin dikkatini çekecek ve ofislerde modern dekorasyonları tamamlayacaktır.

Cam bölmeler, ofisteki çalışanların dikkatini ve verimliliğini arttıracak etkenlerdendir. Yapılan araştırmalara göre cam yoğunluklu dekorasyon stillerine sahip ofislerde çalışanların iş birliklerinde ve çalışma tempolarında artış gözlenmiştir. Bu nedenle günümüz ofis trendlerinden olan cam bölmeler neredeyse her ofiste kullanılır hâle gelmiştir.

Daha aydınlık ve daha temiz bir görüntü kazanan ofislerde çalışanların enerjisi ve buna bağlı olarak verimlilikleri de üst seviyelere yükselecektir. Cam bölmeler sayesinde çalışanlar birbirlerini rahatlıkla görebileceklerinden iletişimleri kuvvetlenir. Camın sahip olduğu akustik özellikleri sayesinde dikkat dağıtan sesler ortadan kalkar ve çalışanlar dikkatleri dağılmadan işlerine odaklanabilirler.

Cam bölmeler ile oluşturulmuş konferans ve toplantı odaları, sakin bir atmosfer oluşmasına yardımcı olur. Bu sayede bu odalar gizli kalan yerler olarak değil ofisin bütünüyle etkileşim içerisinde olan yerler olarak kullanılırlar.

Modüler cam bölme sistemlerini kullanmak ortamlara yepyeni birer görünüm sunacaktır. Bu sayede herkes için daha etkileyici bir hava ofiste bulunacaktır.

Cam diğer geleneksel malzemelerden çok daha uzun bir süre dayanıklı kalma özelliğine sahiptir. Cam duvarlar bu nedenle uzun ömürlü ürünler olmalarıyla birlikte istenildiği gibi kişiselleştirilebilir. Mimari cam duvarlar sayesinde profesyonel, şık, ferah ve aydınlık alanlara sahip olabilirsiniz.

Dekor Bölme Duvar ve Düşey Profilsiz Tek Camlı Bölme Duvar Sistemleri

Dekor bölme duvar, evlerde genel süreklilik sağlanması ve dekoratif bir bütünlük oluşması adına kullanılan sistemlerdir. Dekor bölme duvarlar, evlerde samimi bir ortam oluşmasına ve daha yaratıcı görüntüler ortaya çıkmasına yardımcı olurken farklı dekorasyon stilleri arasında denge kurulmasını sağlar. Dekor bölme duvarlar bir yatak odasına ek bir yapı oluşturmak veya farklı yaşam alanları arasında ayrım yapılması için kullanılabilirler.  Dekor bölme duvarların farklı yapı ve seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve dekor bölme duvar örneklerine ulaşmak için Walldo ile iletişime geçebilir ve web sitesine göz atabilirsiniz.

Demontable Bölme Duvar Ankara

Demontable bölme duvar Ankara, Ankara`da yer alan demontable duvar panellerinin üretim, sevkiyat ve montaj işlemlerini yapan işletmeleri ifade etmektedir. Demontable bölme duvarlar, kolay üretim, taşınma ve istenildiği zaman başka bir yere kolaylıkla nakledilebilme özellikleri sayesinde günümüzün sıklıkla tercih edilen yapılarındandır. Demontable bölme duvarlar aynı zamanda kullanım kolaylığı ve pratiklik de kazandırmaktadır. Demontable bölme duvarların farklı renk, çeşit ve materyal çeşitlerine ulaşmak ve demontable bölme duvar şeçeneklerine göz atmak için Walldo ile iletşime geçebilirsiniz.

Bilgi ve İletişim

Modern ve seçkin yapılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı esas alan Walldo firmamızın ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, merak ettiğiniz unsurlar hakkında web sitemizde yer alan “iletişim” sekmesinden irtibat numaralarını arayabilir veya mail adreslerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsinizBir cevap yazın