Bölme Duvar Sistemleri

Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri, birbirinden ayrı ve tamamen bağımsız odalar oluşturulmasını sağlayan alüminyum ya da demir kullanılarak yapılan sistemlerdir. Bu duvar sistemi geniş alanları daraltarak ve mevcut alanları küçülterek farklı odalar oluşturulmasına imkan sağlar. alanları estetik ve işlevsel bir şekilde bölmenin en modern yoludur. Bu sistemler mevsimlikler değişikliklere göre istenildiğinde açılıp kapanabilen sistemlerdir.

Bu sistemler ihtiyaca ve amaca uygun olarak ses yalıtımı için de kullanılabilir. Ayrıca iç mekanlarda sıkça tercih edilen sistemlerdir. Oldukça kullanışlı olan portatif duvar bölme sistemleri dayanıklı alüminyum sistemlerden yapılarak yaklaşık olarak yetmişe yakın renk alternatifleri ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Bölme Duvar Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

Özellikle ofisler için çok kullanışlı sistemlerdir. Bu duvar sistemleri sadece yeni binalarda değil eski ofislerde bile kurulumu rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu sistemin genel özellikleri ise şu şekildedir;

  • Bölme duvar taşınabilir özelliktedir yani duvarların yerlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Hareketli bölme duvar sistemleri çeşitli malzemelerden üretilir. Bu yüzden bütçenize göre malzeme seçimi yapabilirsiniz.
  • Malzeme seçimi yaparken kullanım alanınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer ardiye tarzında bir alan yaptıracak iseniz ahşap bölme duvar yaptırabilir ya da bir toplantı odası yaptıracak iseniz cam bölme duvar sistemini tercih edebilirsiniz.
  • Bölme duvar sistemleri ayrıca mekan içerisinde ses ve ısı yalıtımı konusunda da çok avantajlı sistemlerdir.

Bölme Duvar Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Pek çok alanda kullanılabilen duvar sistemidir. Hastane, okul, dershane, postane ve ofis işyerleri, konferans salonları, sinema, alışveriş merkezi gibi yerlerde kullanılan bu oda bölme panelleri ayrıca evlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Oldukça pratik ve basit bir uygulama olan bu sistem her mekanla uyumludur.

Cam bölme duvar fiyatları genelde çoklu personel çalıştıran mekanların bölümlere ayrılması için kullanılan sistemlerdir. Böylelikle düzenli çalışılması gereken ofis ve işyerlerinde bu bölme sistemleri kullanılarak verimli bir çalışma ortamı hazırlanmasına olanak sağlanır. Bu sistemler plastik ve hiç bir kimyasal madde içermemekle birlikte ofis, işyeri ve evlerinize üst düzey görünüm kazandıracak sistemlerdir.

Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları

Fiyatları hesaplanırken sizlerin vermiş olduğu ölçüler önemli oranda hata yapmamıza sebep olabilmektedir.  Bu duvar sistemleri birbirinden bağımsız olarak fiyatlandırılmaktadır. Eğer bir ofis için bölme duvar fiyatı alınıyor ise fiyatlandırma ahşap bölme duvar fiyatları  ile kıyaslanmamalıdır. Çünkü ofis için alınan duvar bölme fiyatı modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle net bir bölme duvar fiyatı alabilmeniz için bizleri ev , işyeri ya da ofisinize davet ederek bizlerden fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Ev, ofis ya da işyerlerinizin tasarım, işlevsellik ve performansını üst düzeye taşımak için sizlere kaliteli çözümler sunuyoruz. Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı, yerleştirilebilir ve sökülebilir temperli cam bölme fiyat sistemlerimiz ile herhangi bir alanı sizlere uyumlu bir çalışma ortamına dönüştürüyoruz. Sizlerde kaliteli ve uygun fiyatlı bölme duvar seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişimBir cevap yazın